take care of me

Mężczyzno,

Zaopiekuj się mną, a moje wnętrzności potraktuj jak swoje. Nie wiem, kim jestem. Jestem nieobecna, Ciebie nie ma, a każda skrajnie pobudzająca mnie emocja jest dla pierwszej napotkanej osoby absurdem, czymś obcym, a może nawet nienaturalnym. Nie wiem, co to hamulec, pierdolona ckliwość, co miażdży mi kości. Wiem, przynajmniej, chciałabym wiedzieć, czego pragnę, a dostać nie mogę, chyba muszę zasłużyć, ale jak? Czuję dłoń. Spoglądam na Twoje zapadnięte kości policzkowe. Usta, tak męsko zagryzasz wargi, lecz to wszystko złudzenie. Oczy zalane krwią, z uszu wypływa nieznajoma dotąd substancja. Spoglądam, lecz żywego szkieletu dostrzec nie mogę, a chciałabym zjeść Twoją Duszę, może nie całą. W sumie sama nie wiem. To zbyt wiele, do tego ciało nie jest mi obojętne. Dalej go nie widzę, skruszone myśli napierają na coraz bardziej krwawiące oczy, wykrwawiając, zatracam się. Chwila, moment, przecież Ciebie już dawno nie ma, myślami gdzieś daleko, Wiecznie przytulana przez wiejący zza pleców wiosenny wiatr. Zaopiekuj się mną, bądź moim żywicielem. Przynajmniej spróbuj Nim być w chwilach, kiedy nieustannie wieje.

Blizna, 13.II.2014All rights reserved13 komentarzy:

 1. Nie wiem co piękniejsze - słowa czy zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nawet nie wiesz jak bardzo cenię sobie Twój komentarz.

   Usuń
 2. mistrz mistrz. tylko krzyczace mnie razi. reszta genialnaaaa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to wszystko pasuję do historii, którą chciałem opowiedzieć i spisałem ją wyżej. miło mi :)

   Usuń
 3. pięknie i przerażająco, boję się patrzeć, a zarazem nie moge przestać !
  cudowne, co sesja to lepiej, czekam aż trafie pod twój obiektyw :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cholernie dobry klimat fotografii, odczucia spisane w sposób taki, że człowiek naprawdę się wczuwa. Emocje uwięzione w słowach.. to jest to ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najpierw była spisana historia, potem już tylko działania na emocjach poprzez opowiadanie za pomocą fotografii. jest mi przeogromnie miło!

   Usuń
 5. interesting words and dauntingly beautiful pictures

  OdpowiedzUsuń
 6. genialnie tworzysz! uwielbiam historie opowiedziane fotografią, gdy można zobaczyć coś więcej.. i ten klimat!

  OdpowiedzUsuń